Menu Zamknij

Odszkodowanie dla osób Poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych

Jeżeli z winy innego kierowcy zostałeś ranny w wypadku komunikacyjnym lub  straciłeś bliską osobę przysługuje Ci z tego tytułu zadośćuczynienie za krzywdę oraz zwrot kosztów np. leczenia, rehabilitacji. 

Odszkodowanie za obrażenia ciała spowodowane wypadkiem komunikacyjnym przysługuje również w przypadku, gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia lub nie miał opłaconej polisy OC. 

Nasza pomoc skierowana jest do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (pieszy, rowerzysta, motocyklista, kierowca, pasażer pojazdu poszkodowanego i sprawcy) oraz do osób, które straciły w wypadku bliską osobę. Wysokie odszkodowanie to szansa na szybszy powrót do zdrowia.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie dochodzenia odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, które miały miejsce na terenie RP, poza granicami RP lub gdy sprawcą wypadku był obcokrajowiec. Potwierdzeniem są dziesiątki zadowolonych klientów, usatysfakcjonowanych zarówno efektami naszej pracy, jak i jakością obsługi. Oferujemy kompleksową pomoc w zamian za jedną z najbardziej korzystnych stawek na rynku. Nasze honorarium jest ustalane indywidualnie I stanowi ustalony procent od przyznanej przez ubezpieczyciela kwoty. 

Obsługujemy również klientów w języku angielskim oraz rosyjskim,

Zapraszamy do kontaktu. Bezpłatnie przenalizujemy sprawę, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy ofertę współpracy.